Hotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel
Hotel Remi Hotel ubytování Praha 5-Smíchov   Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Remi Hotel / Praha 5-Smíchov

Pražský Remi hotel s báječnou atmosférou a přátelským personálem se nachází v ekologicky čisté, útulné, malebné čtvrti Smíchov v  Praze 5 bohaté na lesoparky. V oblasti jsou dobře zastoupeny tradiční české hospody a vinárny sousedící s moderními obchodními centry. V blízkosti hotelu Remi v Praze se nachází sportovní areál s bazénem, tenisovými kurty, fotbalovými a volejbalovými hřišti. Milovníci pěší turistiky si přijdou na své v lesních parcích.

Hotel Remi v Praze ubytování
Pražský Remi hotel má k dispozici 7 pohodlně zařízených kuřáckých i nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 21 lůžek. V každém z pokojů hotelu Remi v Praze se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu a vysoušeč vlasů. V hotelu Remi si dále můžete zakoupit drobné suvenýry, využít služeb praní a žehlení prádla, profesionálních fotografů a kancelářských služeb či si odpočinout v bazénu, sauně a na letní verandě s terasou.

Hotel Remi ubytování v Praze gastronomie
V ceně ubytování hotelu Remi v Praze je zahrnuta bohatá snídaně. Na oběd či večeři můžete zavítat do místní restaurace s širokou nabídkou pokrmů české i mezinárodní kuchyně. K posezení s přáteli či obchodními partnery můžete využít místní bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, točeným pivem a kvalitními víny.

Ubytování v Praze hotel Remi okolí
Praha je hlavním městem České republiky, která vznikla na křižovatce obchodních cest, které se v místě jejího zrodu setkávaly již v 9.století. Výhodná poloha města v srdci Evropy se stala hlavním motorem jeho rozvoje. Díky unikátnímu zachovalému historickému jádru města byla Praha v roce 1992 zapsána do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Došlo tak k ocenění jedinečných historických památek, architektonických skvostů a kulturnímu významu města v jeho historii i současnosti.
Hotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Smíchov   Remi Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com